Terminal umożliwiający całkowicie nadzorować to, co dzieje się z paliwem

Terminal pozwalający w pełni nadzorować to, co wykonywane jest z paliwem, a więc XTrack jest wybierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, żeby posiadać wgląd tylko do optymalnych propozycji.

Zarządcy floty doceniają szczególnie to, że na bieżąco mają możliwość sprawdzać poziomy paliwa. Umożliwiona jest też identyfikacja osoby która tankuje. Pozwoli na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownikpracownik. Można albowiem poprzez terminal paliwowy XTrack szybko sprawdzać, kto pobiera paliwo oraz w jakim pojeździe. Dzięki temu, że logowanie ma miejsce za pomocą karty można zebrać wszystkie informacje, jakie przegląda się w systemie internetowym.

Jeżeli do tej pory nie skorzystano z takich rozwiązań, to bez wątpienia doceni się to, że można otrzymać dokładną wiedzę co do wykorzystania paliwa w przedsiębiorstwie przez wszystkich pracowników. Oferowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu wysyła wszystkie dane, jakie zapisze. To natomiast umożliwi opracować raporty pozwalające na szybkie rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa.

Każdy raport może być stworzony na podstawie indywidualnych opcji. Zmiany mogą dotyczyć przykładowo zamieszczenia logo marki lub dodawania innych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można także zbierać informacje a także alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbierze albowiem dane z czujnika paliwa oraz przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, czy oleju napędowego oraz dobrze zaplanować dalsze dostawy.

Rozwiązania jak na przykład Titan Access można w dowolny sposób zmieniać. Dokładne wiadomości na temat funkcjonowania całości można otrzymać od ekspertów. Pozostałe wyroby, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się decydować są spersonalizowane.

Recommended Articles