Sprzęt i akcesoria przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są chętnie dobierane zarówno przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są profesjonalnymi płetwonurkami. Są to wyroby bazujące na opatentowanych technologiach, czyli okazują się użyteczne i doskonale się prezentują. Projekt każdej maski takiej jak sprzęt do snorkelingu jest dokładnie przemyślany. Dzięki temu można poczuć się wygodnie w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia i pozwalają swobodnie oddychać nosem. Bez wątpienia nie będzie się odczuwało dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można wobec tego maksymalnie chwalić się nurkowaniem i wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwala na doskonale przystosowanie do twarzy.

Maski można zakupić w wielu wersjach, by każdy mógł dopasować coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą dopasować odpowiednią maskę, dopasowując ją dla klienta pod względem parametrów oraz właściwości. Komfort, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie a także lekkość – to tylko niektóre z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody. Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon nie wywołuje podrażnień skóry. Jest tworzywem miękkim, a więc bez problemu dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują świetną widoczność oraz to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.

Recommended Articles