Perfekcyjnie przygotowana witryna www, informująca o kościele parafialnym pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Perfekcyjnie opracowana strona internetowa, udzielająca informacji o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem odwiedzana zwłaszcza przez parafian. Można tutaj znaleźć sporo szczegółowych wiadomości o tym, jak działa takie miejsce. Można znaleźć tu dane kontaktowe parafii, a więc adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz a także sakramenty. Użytkownicy mają możliwość zapoznać się z życiem kościoła, jak i z kapłanami, jacy tutaj mają msze święte. Poza tym, kościół Nowy Tomyśl udostępnia też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Opisane są też grupy i wspólnoty które działają w parafii oraz można przeglądać galerię zdjęć z różnych okoliczności. Wierni mogą wiele dowiedzieć się, kiedy zajrzą do zakładki z sakramentami, gdyż każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktoś ma do załatwienia jakieś osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek i w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W dni świąteczne biuro jest nieczynne. Na witrynie kościoła podane są też linki do istotnych dla katolików stron internetowych.

Można też sprawdzać social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co sprzyja budowaniu wspólnoty parafialnej. Witryna mająca charakter informacyjny jest opracowana bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się o godzinie: 7, 9, 11, 13 i 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa cykliczne – Gorzkie Żale mają miejsce w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Wskazana parafia ukierunkowana jest na to, aby każdy mógł uczestniczyć. Z tego względu można oglądać msze w serwisie YouTube.

Recommended Articles