Oferta idealnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów

Zajazd u Hermanów to obiekt idealny na kameralny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd. Bliskość lasu, wzgórz i zamku daje szansę na doskonałe odczucia i pozwoli czuć się wygodnie. Można wobec tego tutaj odpoczywać sam na sam, z ukochanym, z rodziną albo z przyjaciółmi. Tradycyjna polska kuchnia i gościnność są tutaj zapewnione. Bogato wyposażony zajazd Olsztyn, tuż obok zamku Olsztyn to świetna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można albowiem przebywając tutaj wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale też jest to doskonała baza wyjściowa na pozostałe zamki na Jurze. To także miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie jubileuszu urodzin albo przyszykowanie wesela, komunii, chrzcin albo innego rodzaju imprez okolicznościowych. To również dobre miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego.

Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na witrynie najważniejsze informacje, aby nabrać przekonania, że jest to miejsce godne uwagi. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, na dodatek korzystając całym czarem zaprezentowanego zajazdu. Pracownicy obiektu są bardzo pozytywnie nastawieni i udzielają odpowiedzi na wszystkie zapytania osób zainteresowanych zakwaterowaniem.

Nocleg w obiekcie przeznaczony jest dla 19 osób. Wszystkie pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybierać pośród 7 pokoi gościnnych, z jakich każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy za każdym razem wskażą kierunek wycieczki przyjezdnym, którym będzie zależało na zwiedzaniu ważnych pod względem historycznym obiektów. Przede wszystkim polecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza komfortowym noclegiem oraz urozmaiconą bazą turystyczną opłaca się skoncentrować na tym, jak pyszne jest menu w restauracji. Tradycyjne polskie obiady z domu oraz muzyka nastrojowa w tle są zagwarantowane. Każda osoba, która chce tutaj rezerwować pobyt może to robić za pośrednictwem strony albo dzwoniąc.

Recommended Articles