Niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta proponuje profesjonalny sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona. Bogata propozycja produktowa zawiera na przykład tenis polska, czyli wyroby sprawdzone i certyfikowane. Znanym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Inna, autorska technika to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia która odpowiada za przede wszystkim za otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzenia, jaka powstała w efekcie opadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nie jest dziwne, że na tyle nowoczesne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a firma odpowiada za sponsoring licznych ważnych eventów w świecie sportu. Oszacowano, że mniej więcej 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie www polskiego dystrybutora asortyment jest szeroki i dlatego jest rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych działach udostępniono bestsellery i nowości, co pozwoli prędzej zorientować się w produktach promocyjnych i nowych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, czy profesjonalnie, wyszuka akcesoria dopasowane do własnych zdolności i stylu gry. Jeżeli natomiast ktoś nie jest przekonany, na co się decydować, to może korzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, że dokonuje niewłaściwego zakupu. Na stronie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma duże znaczenie.

Recommended Articles