Kompleksowa diagnoza kardiologów w Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i nieprawidłowości w zakresie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca właściwe badania, a później wprowadza terapię. Doświadczeni kardiolodzy do pacjentów ukierunkowani są indywidualnie, co ma wpływ na uzyskanie lepszych efektów.

Zabiegi oferowane w placówce odnoszą się do kardiologii inwazyjnej. Opiera się ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim przypadku chodzi o diagnostykę i leczenie chorób układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni oraz stale rozwijający kompetencje specjaliści, mający doświadczenie w terapii najmłodszych, dorosłych a także sportowców. Do specjalistów trzeba się zgłosić, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W placówce można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie innowacyjnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Szczególnie

Recommended Articles