Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej przedstawicielami można kontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W apartamencie można idealnie spędzić czas wolny lub wyjazd służbowy.

Główne walory, zachęcające do tego, żeby zarezerwować tutaj miejsce to: modernizm, komfort, pełne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, możliwość wynajmowania przez cały rok a także konkurencyjna cena.

Takie plusy sprawiają, że opcja zakwaterowania jest atrakcyjna. Przestronne mieszkanie pomieści 8 osób. Powierzchnia mieszkania wynosi 108 m2. Sporym atutem jest taras. Jego powierzchnia to 56 metrów kwadratowych. W mieszkaniu jest udostępnione bezpłatne łącze internetowe, na co sporo przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja wzmacnia komfort. Jadalnia jest dobrze wyposażona, co pozwoli swobodnie przygotowywać posiłki oraz poczuć się jak we własnym mieszkaniu.

Świetne wrażenie wywołuje na dodatek unowocześniona łazienka. Pobyt kosztuje osiemset złotych za dobę, co jest korzystne, uwzględniając standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można też korzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile dokładnie w ten sposób jak zamierzano i nie poczuć się ograniczonym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i pensjonatach jest to zapewnione. Mieszkanie można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami również nie jest utrudniony. Apartament z 3 sypialniami przeznaczony jest turystom, którym kameralna atmosfera nie pozostaje obojętna. I to uzyskają.

Recommended Articles